18:13, 15 Dhjetor 2019

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka bërë edhe një befasi për vogëlushin që i shpëtoi tërmetit të 26 nëntorit duke u hedhur nga ballkoni.

Alesio Cakoni, përpos që ditë më parë takoi futbollistin e famshëm Cristiano Ronaldo, tani ai u bë edhe me banesë të re.

10-vjeçari humbi motrën dhe babain nga tërmeti në Thumanë.

Konkurs Pune

Lexo më shumë