8:42, 10 Prill 2020

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në mesnatë për të gjithë ndjekësit në rrjetin social ‘Facebook’ se 17 pacientë kanë fiyuar betejën kundër COVID.

“🟢 LAJM I MIRË: 17 TË SHËRUAR SOT🤩”, shkruan Rama në mesazhin e tij.

Kujtojmë se deri më tani të prekur nga virusi vdekjeprurës janë 409 persona, ndërkohë 23 kanë humbur jetën.

Që prej 9 marsit, ku u konfirmua rasti i parë me COVID, qytetarë shqiptarë kufizuan lëvizjet dhe shumē aktivitete u pezulluan./T Ch/

Konkurs Pune

Lexo më shumë