Rahovicë, përjetohet rëndë vdekja e bashkatdhetarëve në aksident trafiku në Gjermani

Rahovicë, përjetohet rëndë vdekja e bashkatdhetarëve në aksident trafiku në Gjermani

NULL NULL
1 year më parë

Të premten rreth orës 09:00 ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet në Gjermani, për të cilin po raportohet se kanë humbur jetën tre kosovarë.

Klan Kosova ka dërguar një ekip në Rahovicë të Ferizajt për të mësuar më shumë detaje rreth këtij aksidenti tragjik.

Sipas familjes Krasniqi, në këtë aksident kanë humbur jetën dy persona dhe jo tre ashtu siç po raportohet; ndërsa në gjendje të rëndë shëndetësore mbetet një 18 vjeçar.

Klikoni në linkun e mëposhtëm për t’u informuar më shumë rreth kësaj ngjarje.

Tre anëtarë të një familje vdesin në aksident trafiku në Gjermani derisa po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

klankosova.tv