Rahoveci bëhet konak i Kupës së Kosovës në basketboll (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rahoveci bëhet konak i Kupës së Kosovës në basketboll (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 06.02.2023 15:54

Të hënën në një konference për medie, Federata e Basketbollit të Kosovës dhe Klubi i Basketbollit të Rahovecit kanë nënshkruar marrëveshjen për organizimin e “Final 8 Kupës së Kosovës”.

Menaxheri i Përfaqësueseve të Kosovës, Adriatik Raci dhe përfaqësuesi i Rahovecit, Adrian Sharku, janë optimist për një organizim të mirë të kësaj gare nga 15 deri më 19 shkurt.

Në vazhdim është kronika e përgatitur nga emisioni “Minuta e fundit” në Klan Kosova.