Rahovec: Gruaja raporton në polici se ish-burri ia ka marrë fëmijet dhe ka ikur në Gjermani - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rahovec: Gruaja raporton në polici se ish-burri ia ka marrë fëmijet dhe ka ikur në Gjermani

NULL NULL
21.02.2023 09:45

Një grua ka raportuar në polici se ish- burri i saj ia ka marrë fëmijet dhe ka ikur në Gjermani.

Kujdestarinë për fëmijet e kishte gjyshja.

Ajo ka deklaruar se kjo u bë pa aprovimin e saj.

Rasti ka ndodhur në Rahovec më 12 shkurt.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.