Rahje në Prizren, bëhen për spital tre shtetas të Shqipërisë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rahje në Prizren, bëhen për spital tre shtetas të Shqipërisë

NULL NULL
15/12/2015

Në një lokal në fshatin Landovicë të Prizrenit dje ka ndodhur një rrahje në mes të disa personave.

Si pasojë e kësaj zënke tre shtetas të Shqipërisë kanë pësuar lëndime të rënda trupore dhe të njëjtit janë dërguar në spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor, transmeton Klan Kosova.