Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rahje në Prizren, bëhen për spital tre shtetas të Shqipërisë

NULL NULL
15.12.2015 13:43

Në një lokal në fshatin Landovicë të Prizrenit dje ka ndodhur një rrahje në mes të disa personave.

Si pasojë e kësaj zënke tre shtetas të Shqipërisë kanë pësuar lëndime të rënda trupore dhe të njëjtit janë dërguar në spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor, transmeton Klan Kosova.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.