Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rafael Leao e pranon ofertën e re të Milanit

NULL NULL
nga Andi Shabani 29.04.2023 10:37

Rafael Leao ka thënë po.

Ai pritet të vazhdojë qëndrimin në Milano edhe për pesë vite të tjera.

Marëveshja e tij me Milanin pothuajse është mbyllur dhe pritet vetëm firma e të dyja palëve, transmeton KlanKosova.tv.

Nga kontrata e re, portugezi do të përfitojë rreth 7 milionë euro në vit.

Kësaj shumë do t’i shtohen edhe 2 milionë euro të cilat i takojnë Leaos në momentin e nënshkrimit të kontratës.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.