Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Radha që kapiteni Blerando t’i ndajë detyrat, ku e angazhoi Bleron? (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 17:50

Blerando sot ua ka ndarë punët e shtëpisë banorëe të tjerë.

Disa prej tyre janë shprehur të pakënaqur me punët që ua ndau ai.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme