16:30, 16 Shtator 2019

Rachel Bloom është shtatzënë.

32 vjeçarja zbuloi lajmin emocionues pas fitores së saj në Creative Arts Emmys 2019, transmeton Klan Kosova.

“Unë jam tremuajshe shtatzënë dhe duhet t’i tregoj fëmijës tim që ishte me mua kur ndodhi kjo”, tha ajo gjatë një deklarate në prapaskenë.

Ajo fitoi Emmy për këngën “Antidepressants Are So Not A Big Deal”.

Rachel u martua me të dashurin e saj Dan Gregor, në vitin 2015.

View this post on Instagram

WE WON AN EMMY!!!!!!! also btw I’m pregnant

A post shared by Rachel Bloom (@racheldoesstuff) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë