"Qytetet në punë" - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Qytetet në punë”

NULL NULL
18/10/2015

Fotografia e mrekullueshme e një orëndreqësi në Doha në Katar, e realizuar nga Osvar Rialubin është fotografia fituese e garës “Global Urban Photography”.

Ky është viti i pestë që organizohet një garë e tillë e fotografive, transmeton Klan Kosova.

qytetet

Fotografia e Rialubin ishte një mesin e 21 mijë fotografive të tjera që janë dërguar nga 113 shtete të botës.

Tema e këtij viti për fotografët ka qenë “Qytetet në  punë”.

Më poshtë mund të shikoni fotografinë fituese si dhe disa prej fotografive që janë përzgjedhur si më të mirat për këtë vit.

1

2014 © Christopher Martin

3

4

6

7

8

IslBG

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20