Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Qytetari pastron rrugën Prishtinë-Gjilan pas rrëshqitjes së gurëve nga reshjet (VIDEO)

NULL NULL
08.06.2023 20:46
Qytetari

Në fshatin Slivovë në rrugën Prishtinë-Gjilan ka pasur rrëshqitje të gurëve.

E këta gurë është munduar t’i largojë qytetari, Nanoli Mehmeti.

Më poshtë mund të shihni pamjet e Klan Kosovës, ku shihet qytetari duke i larguar gurët nga rruga:

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.