Qytetari e gjen një portofol me 470 euro në të, policia ia kthen pronarit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Qytetari e gjen një portofol me 470 euro në të, policia ia kthen pronarit

NULL NULL
29.03.2023 17:59
Parate e gjetura nga qytetari ne Kllokot

Policia e Kosovës, stacioni në Kllokot ka bërë të ditur se një qytetar me inicialet A.D. ka dorëzuar një portofol që e kishte gjetur afër një qendre tregtare.

Sipas policisë, në portofol kishte një shumë parash prej 470 euro dhe dokumente personale.

“Pas verifikimit policia ka gjetur pronarin e portofolit i cili ishte nga qyteti i Ferizajt duke e ftuar në stacion dhe të njëjtit konform procedurave i është dorëzuar portofoli, paratë dhe dokumentet”, thuhet në njoftimin e policisë, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS