Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Qysh në komunikimin e parë në Prime, nisin debatet me kunja ndërmjet banorëve (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 21:12
banori

Tashmë ka nisur nata ‘Prime’ e Big Brother VIP Kosova.

E qysh në fillim, kanë nisur edhe debatet me kunja ndërmjet banorëve, përcjell Klankosova.tv.

“Kemi Halloëeen brenda shtëpisë, me fytyra të maskuara”, është shprehur Shqipja.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.