Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Qysh jeni”, Ylli pyet Besin për Santianën (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 22:31

Besi dhe Ylli kanë qëndruar bashkë në oborr ku edhe kanë biseduar.

Në njërën prej momenteve, Ylli e pyeti Besin në lidhje me Santianën se si është ajo.

Ndërsa ai i tregoi edhe për raportin që po e ka me Albën, njofton Klankosova.tv.

Për të parë më shumë detaje nga kjo bisedë mes dy banorëve, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.