20:16, 13 Gusht 2019

Dialogu mes Kosovës dhe Serbisë duhet të rinisë menjëherë.

Kjo është thirrja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Francës, Gjermanisë, Britanisë e Italisë, njofton Klan Kosova.

Sipas letrës së publikuar nga shtetet e Quint, duhet të bëhet duke shmangur veprimet që pengojnë marrëveshjen përfundimtare.

Kronikë nga Enis Reçica

Konkurs Pune

Lexo më shumë