Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Qitja hundët gjak”, Stresi vazhdon me udhëzime ndaj Gresës (VIDEO)

NULL NULL
05.02.2023 13:15

Udhëzimet e Stresit ndaj Gresës nuk kanë të dalur, derisa ajo po ndeshet me Andin.

Ai e ka udhëzuar Gresën që të bëjë goditje më të forta në drejtim të Andit.

“Futja fortë te hunda, qitja hundët gjak”, është shprehur Stresi, drejtuar Gresës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.