Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Qetësohet situata në Kumanovë

NULL NULL
09.05.2015 19:15

Në bazë të raportimeve nga gazetari i Klan Kosovës Kushtrim Sadiku që gjendet në Kumanovë,  situata aktuale është e qetë, pasi supozohet që  një pjesë e personave të armatosur që ishin pjesë e konfliktit, tashmë janë dorëzuar.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.