Qeni e ndëpret për disa sekonda lojën Dukagjini – Ballkani (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Qeni e ndëpret për disa sekonda lojën Dukagjini – Ballkani (VIDEO)

NULL NULL
30.04.2023 20:30
Qeni loja Dukagjini Ballkani

Një rast jo i zakonshëm ka ndodhur gjatë ndeshjes së Superligës së Kosovës në futboll, Dukagjini – Ballkani.

Për një moment ndeshja u ndërpre nga një ‘mysafir’ i paftuar.

Një qen hyri në fushë duke ndaluar lojën.

Ai vrapoi në krejt fushën e stadiumit “18 qershori” në Klinë derisa doli i papenguar jashtë saj pak momente më pas.

Ndeshja Dukagjini-Ballkani, përfundoi me rezultat 1:1/ Klankosova.tv

Ndiqni pamjet interesante të bashkangjitura mëposhtë:

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.