Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Qendra Evropiane e Mediave: Autoritetet në Shqipëri ta hetojnë rastin e Top Channel

NULL NULL
27.03.2023 12:21
Top Channel
Top Channel

Qendra Evropiane për Lirinë e Shtypit dhe Medias ka reaguar për sulmin me armë zjarri që është bërë ndaj televizionit Top Channel në Shqipëri, ku si pasojë ka vdekur roja i sigurisë.

“Ne i shprehim ngushëllimet tona familjes dhe u bëjmë thirrje autoriteteve shqiptare të kryejnë hetime të pavarura dhe profesionale”, thuhet në reagimin e kësaj qendre.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.