Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nga nesër pak më freskët

NULL NULL
06.05.2015 21:58

Pas temperaturave të larta në ditët që lamë pas, nga dita e enjte pritet rënie e temperaturave në 25 °C deri në 23 °C gjatë ditës. Gjatë natës temperaturat do të lëvizin ndërmjet 9 °C deri në 12 °C.

Masat e ajrit do të vinë me lagështi e cila do të krijojë kushte të favorshme për shi.

Reshje shiu pritet të ketë edhe në fundjavë, të cilat gjithashtu do të shoqërohen me shkarkime rrufesh.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.