Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Që dy muaj s’më ka dërguar asgjë”, për kë po fliste Xhuli? (VIDEO)

NULL NULL
28.01.2023 12:40

Që nga hyrja e Atdheut, ai dhe Xhuli janë afruar shumë me njëri-tjetrin.

Por, gjatë javës, Xhuli ka bërë një bisedë me Artën, ku ka treguar se jashtë ka qenë në njohje me dikë tjetër, duke mos dhënë detaje se për kë bëhet fjalë.

Ajo ka treguar se ka vendosur që në Big Brother VIP Kosova të hyjë “single”.

Gjatë bisedës me Artën, Xhuli është shprehur se ai i ka thënë që kjo të hyjë “single” në BBVK, por u shpreh se deri më tani nuk i ka dërguar asgjë.

“Ai më ka thënë që, shko si single, kur të dalim shohim. Ama, që 2 muaj ditë, ai s’më ka dërguar asgjë. Okej, si s’po don, e unë me të prit këtu brenda a”, është shprehur Xhuli.

Ndërkaq, Xhuli mbrëmë në Prime është shprehur se në Big Brother VIP Kosova nuk ka hyrë e lidhur dhe se dëshiron ta vazhdojë njohjen me Atdheun.

“Unë jam single dhe single kam hyrë, po e vazhdojë njohjen aty ku dua unë, jam në Big Brother dhe me Atdheun”, është shprehur tutje ajo.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.