Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Qalaj pyet Bajqinovcin: A të kujtohet sa intervenimin e ke bërë për dikë tëndin?

NULL NULL
02.06.2023 19:26
Qalaj

Deputeti nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Rashit Qalaj, e ka pyetur deputetin nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovcin, se a i kujtohet kur ky i fundit ka bërë intervenime për dikë të vetin.

Sipas Qalajt, Bajqinovci ka intervenuar për një familjar të tij të quajtur Avni, njofton Klan Kosova.

“A të kujtohet Mefail sa intervenimet i ke bërë me taku dikë të PDK-së me ta pritur dikë tendin?.

“A të kujtohet?. Mua më kë dërguar vetë, a e din?. Te zoti Kadri Veseli për ta pranuar një familjar tëndin për diçka. A po do me emër?. Më ke dërguar te Kadri Veseli ta kontaktojë për ta pranuar Avniun tënd që është në Nju-Jork”.

Mirëpo një gjë të tillë e ka mohuar deputeti Bajqinovci.

“Unë po them që këta e kanë stil këtë. Unë ju siguroj se kjo është e pavërtetë”.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.