Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pyetja që Mane ia bëri Shqipes, e vendosi atë në siklet (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 00:30
Shqipja dhe Bledi

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane i bëri një pyetje Shqipes, e cila u ndje pak në siklet pas kësaj pyetje.

“A të tremb dashuria, apo nuk je dashuruar ndonjëherë dhe kjo është eksperienca jote e parë?”, ishte kjo pyetja e Bledit për Shqipen.

Për të shikuar reagimin e Shqipes, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.