Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pyetja që e zuri në befasi Kaderin në darkën e të nominuarve! (VIDEO)

NULL NULL
07.12.2023 21:55
Kader

Një pyetje pikante i është bërë Kaderit.

“A e shikon vetën lojtare të dobët meqë e lë Albyn të drejtoj sipas dëshirës?”, ka qenë pyetja që ju ka bërë Kaderit.

Ajo është përgjigjur duke thënë se “nuk e shoh vetën lojtare të dobët edhe mos me qenë Alby unë jam e fortë”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.