Putini pranon se sanksionet mund ta dëmtojnë ekonominë e Rusisë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Putini pranon se sanksionet mund ta dëmtojnë ekonominë e Rusisë

NULL NULL
29.03.2023 16:42
Vladimir Putin

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka kryesuar sot një takim me zyrtarë të qeverisë.

Putini vazhdimisht ka thënë se sanksionet perëndimore nuk i kanë shkaktuar dëm të konsiderueshëm vendit të tij, por sot ai pranoi se këto masa mund të kenë një efekt, shkruan Skynews, përcjell Klankosova.tv

“Kufizimet e paligjshme të vendosura në ekonominë ruse me të vërtetë mund të kenë ndikim negativ në të”, ka thënë Putini.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS