Puthja shkaktar i vdekjes së 19 vjeçares - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Puthja shkaktar i vdekjes së 19 vjeçares

NULL NULL
16/06/2015

Një vajzë adoleshente u mbyt pasi ish i dashuri i saj i’u vu për t’a puthur atë për derisa po voziste, dhe kështu makina ra në lumë.

Katie Bagwell 19 vjeçare ishte duke shkuar në shtëpi nga një klub në Somerset me ish të dashurin e saj Craig Chant, kur ai papritmas i’u vu për t’a puthur atë.

Ai humbi kontrollin e makinës dhe vetura u zhyt në lumë duke u mbushur me ujë.

Carig doli nga vetura, por Katie ishte bllokuar dhe u mbytë.

Chant Craig u burgos për 21 muaj dhe i është ndaluar vozitja për katër vite pasi që ai pranoi se kishte shkaktuar vdekjen e saj pas një ngjarje të pakujdesshme, transmeton Klan Kosova.

Ai po ashtu ishte nën ndikim të alkoolit.