Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pushon Ronaldo

NULL NULL
08.05.2015 10:38
Humbja ndaj Juventus nuk ia ka prishur terezinë portugezit i cili të enjten ndoqi Rafal Nadal në Madrid Open.

Cristiano Ronaldo vendosi që ta shpërblejë veten me pak pushim tash kah fundi i sezonit kur të enjten përcolli Madrid Open.

Dy ditë pas humbjes ndaj Juventus në gjysmëfinale të Champions League, asi portugez ndoqi duelin e Rafael Nadal me italianin Simeone Bolelli.

Portugezi nuk ishte i vetëm, pasi bashkë me të ndeshjen e ndoqën edhe Toni Kroos e Pepe.

4R

3R

2r

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.