Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Puseta e hapur te NewBorn-i në Prishtinë, dyshohet një vajzë ra në të (FOTO)

NULL NULL
25.06.2024 16:13
Një vajzë ka rënë në një pusetë të hapur, te New Borni në Prishtinë.
Një vajzë ka rënë në një pusetë të hapur, te New Borni në Prishtinë.

Një vajzë dyshohet se ka rënë në një pusetë të hapur, te NewBorn-i në Prishtinë.

Në foton e publikuar në Facebook nga “Vrojtuesit e Lagjes – Prishtinë”, shihen disa qytetare të tjera duke e ndihmuar viktimën.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.