Punëtores i rrezikohet jeta gjatë pastrimit të dritareve në QKUK (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Punëtores i rrezikohet jeta gjatë pastrimit të dritareve në QKUK (VIDEO)

NULL NULL
20/09/2022

Një punëtores i është rrezikuar jeta gjatë ditës së sotme, teksa po pastronte dritaret e Klinikës së ORL-së dhe Oftalmologjisë.

Një lexues i klankosova.tv ka dërguar video në redaksinë tonë në të cilat shihet teksa gruaja e cila po pastronte del në anën e jashtme të objektit për t’i pastruar sa më mirë dritaret.

Por, asaj në këtë mënyrë po i rrezikohet jeta meqë mund të bie lehtë pasi nuk ka pengesa të cilat mund të mbrojnë nga rrëzimi.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet.