Publiku e pyet Xhulin: "Ku e ke pullën me të shkym? A shkymesh najherë?" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Publiku e pyet Xhulin: “Ku e ke pullën me të shkym? A shkymesh najherë?” (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 22:21

Juliana tha se ajo nuk ndalet asnjëherë se folur dhe punuar. Kjo pasi e pati një pyetje nga publiku se a ka ndonjë pullë për t’u fikur.

“Vërtetë nuk kam ndonjë pullë, unë mundem me ndalë veten kur dua, as edhe në gjumë nuk shkymna”.

“Unë nuk shkymna kurrë sepse jam energjike”, ka thënë Juliana.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.