Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Publikohet videoklipi i ‘Put It On Da Floor Again’ (VIDEO)

NULL NULL
02.06.2023 12:40
cardi b

Latto dhe Cardi B kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri!

“Put It On Da Floor Again” është kënga e re nga reperet e njohura dhe tashmë ka dalë edhe videoklipi.

Projekti i ri muzikor u publikua fillimisht pas paraqitjes së Lattos në festivalin Coachella në prill dhe tani në remix shfaqet dhe Cardi.

Kënga origjinale ka mbi 15 milionë transmetime në mbarë botën në të gjitha platformat, si dhe mbi 250,000 video rikrijime në TikTok.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme