19:06, 21 Korrik 2019

Është publikuar bashkëpunimi i parë mes Mozzik dhe Unikkatil, njofton Klan Kosova.

Kënga quhet “Shqiptar” dhe është realizuar nga Miksu dhe Macloud ndërkaq tekstin e kanë shkruar të dy reperët.

Për këtë duet, Mozzik tha se i është plotësuar ëndrra.

Dëgjojeni!

Konkurs Pune

Lexo më shumë