19:28, 7 Nëntor 2018

Gold Ag ka publikuar këngën e re në duet me Ismet Bexhetin, me titull ‘Prej Tropoje’.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga reperi ndërkaq orkestrimin e ka bërë Alban Furtuna, njofton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë