Publikohet "Mëkati jem" (VIDEO)

Publikohet “Mëkati jem” (VIDEO)

NULL NULL
1 month më parë

Treshja e njohur, Geasy, Majk dhe Xhensila sapo publikuan këngën e tyre të re.

“Mëkati jem”, quhet ky projekt muzikor, i cili fansave i është servuar së bashku me videoklip.