Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Publikohet klipi i Lindës, që përfshinë përplasjet me banorët e tjerë dhe hedhjen e akuzave ndaj tyre (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 00:15

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material, me protagoniste kryesore Lindën.

Brenda video materialit përfshihen përplasje të ndryshme të Lindës me banorët e tjerë, përfshirë edhe akuza.

Një prej tyre ka qenë drejtuar Lumbardhit, për të cilin ka thënë, se i ka shkruar vëllait të saj për ta porositur Lindën që të “sjellët mirë me të”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.