19:00, 1 Shtator 2019

Ashtu siç edhe paralajmëroi, Dafina Zeqiri publikoi këngën e re.

Projekti quhet “Kapma dorën” dhe sjell pamje interesante nga jeta e saj e përditshme si dhe nga ajo profesionale, njofton Klan Kosova.

Kënga vjen në bashkëpunim me Lurro dhe ju mund ta shihni në videon e mëposhtme.

Konkurs Pune

Lexo më shumë