20:46, 19 Gusht 2016

“Jeni marre”, quhet kënga tjetër e publikuar sot nga Mc Kresha dhe Lyrical Son.

Kjo dyshe e famshme sot zgjodhën t’i publikojnë dy  këngë të reja njëherësh, të cilëve i kanë punuar edhe videoklipet, transmeton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë