21:31, 6 Nëntor 2018

Është publikuar videoklipi i këngës ‘I’ll give you my heart’ nga Arilena Ara.

Ky projekt është në gjuhën angleze dhe synon tregun ndërkombëtar.

Muzika është realizuar nga Darko Dimitrov ndërkaq tekstin e shkroi Arnita Beqiraj.

Për klipin ku këngëtarja shfaqet në skena intime me një mashkull, është përkujdesur ASHA.

Klipin mund ta shihni KËTU.

Konkurs Pune

Lexo më shumë