16:15, 16 Tetor 2019

Reperi i njohur shqiptar Skerdi, sapo ka publikuar projektin e tij më të ri, këngë kjo që këtë herë vjen me një bashkëpunim tjetër.

Kënga e sapo lansuar quhet ”Falma” dhe është realizuar bashkë me këngëtaren Donjeta, njofton Klan Kosova.

Teksti i këngës është punuar nga reperi Skerdi ndërsa realizimi i tërë projektit u mundësua nga XL Films.

Për më shumë detaje, ja klipi i këngës së sapo publikuar.

Konkurs Pune

Lexo më shumë