16:52, 14 Prill 2018

Është publikuar bashkëpunimi mes Seven Saraqit e Argjentina Ramosajt, njofton Klan Kosova.

“Pa ty” mbanë titullin kënga e cila bëri bashkë për herë të parë dy artistët.

Muzikën për këtë këngë e ka bërë Dalton, DjR dhe Nurteel ndërkaq tekstin e ka shkruar Seveni me ndihmën e Tonic dhe Denk.

Shijojeni.

Konkurs Pune

Lexo më shumë