14:15, 25 Qershor 2019

Është publikuar bashkëpunimi i Genc Prelvukajt me Aurela Gaçen.

Kënga e shoqëruar me videoklip, quhet “Adrenalinë” dhe është punuar në total nga vet reperi, njofton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë