Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Publikohen për të parën herë pamjet ekskluzive nga eskalimi i situatës mes Metit dhe Blerandos (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 21:24

Mbrëmja e spektaklit ‘Prime’ ka nisur me transmetimin e një video materiali ekskluziv prej përplasjes, Blerando-Meti.

Brenda sekuencave të video materialit shihen qartë arsyet e fillimit të përplasjes, e që ishte detyra për të pastruar banjon.

Meti ka kërkuar nga Blerando si kapiten, t’i sigurojë atij, dorëza, maskë dhe spërkatës për pastrim.

Më pas, pas mos përmbushjes së kushteve nga Blerando, Meti e ka ftuar tek pjesa e tualetit, ku edhe ka eskaluar situata deri në përleshje fizike.

Për më tepër detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.