Publikohen pamjet e rrahjes mes vëllezërve kosovarë me ata të Shëngjinit (VIDEO)

Publikohen pamjet e rrahjes mes vëllezërve kosovarë me ata të Shëngjinit (VIDEO)

NULL NULL
1 month më parë

Janë publikuar pamjet e rrahjes mes vëllezërve nga Kosova dhe dy vëllezërve nga Shqipëria, në Lezhë.

Policia njofton se dy vëllezërit Ç.Z.,23 vjeç, Q.Z., 21 vjeç nga Kosova janë kapur me vëllezërit A.J., 24  vjeç dhe A.J., 24 vjeç nga Shëngjini.

Konflikti mes tyre ka ndodhur dje, ku pas një konflikti për motive të dobëta ata kanë goditur njëri-tjetrin me grushte dhe sende të forta.