PSG- Saint Etienne, debuton Ramos - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

PSG- Saint Etienne, debuton Ramos

NULL NULL
28.11.2021 12:48

Paris Saint-Germain do të luajë me Saint-Etienne, në kuadër të xhiros së 15-të në Ligue 1.

Ndeshja do të zhvillohet në “Geoffroy Guichard”, me fillim nga ora 13:00.

Parisienët janë në formë të lartë dhe do të synojnë që këtë ecuri pozitive ta vazhdojnë edhe më tej.

Teksa, Saint-Etienne është në pozitën e parafundit në tabelë dhe do të synojë që të bëjë befasinë ndaj PSG-së.

Sergio Ramos gjithashtu do të debutojë për herë të parë me Parisin.

Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare. /Klankosova.tv/.