Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

PSG drejt “divorcit” me Christophe Galtier

NULL NULL
nga Andi Shabani 05.04.2023 19:02

Epoka e Christophe Galtier te PSG po shkon drejt fundit.

Eliminimi nga Liga e Kampionëve dhe seria e humbjeve në Ligue 1 duket se nuk do të kapërdihet nga drejtuesit e klubit nga Parisi, PSG.

Në mediet franceze madje po qarkullojnë emrat e trajnerëve që mund ta zëvendësojnë 56 vjeçarin.

Listës së të dëshiruarve i prinë i sapo shkarkuari nga Bayern Munchen, Julian Nagelsman.

I preferuar në Paris është edhe Zinedine Zidane i cili po heziton të rikthehet në zejen e trajnerit.

Shkarkimi i Galtier mund të ndodhë edhe para fundit të këtij stinori në rast se PSG dështon të fitoj në dy ndeshjet e radhës ndaj Nice dhe Lens.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.