20:00, 12 Korrik 2018

Paris Saint-Germain dhe Juventus janë të interesuar në transferimin e futbollistit të Liverpool-it, Rhian Brewster, pohon The Sun.

Ai ende nuk ka nënshkruar kontratë të re me Të Kuqtë, dhe dëshiron që të sigurohet se do të ketë minutazh të mjaftueshëm para se ta marrë vendimin e tij.

Brewster ishte shpallur kampion i botës me grupmoshën U-17 të Anglisë, vitin e kaluar në Indi.