PSG dhe futbollisti brazilian afër vazhdimit të bashkëpunimit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

PSG dhe futbollisti brazilian afër vazhdimit të bashkëpunimit

NULL NULL
nga Shpend Spahija 13.02.2023 09:28

Paris Saint Germain është në fazën e përmbylljes të vazhdimit të kontratës së Marquinhos, sipas gazetarit Fabrizio Romano.

Edhe pse ende nuk është nënshkruar asgjë, mbrojtësi brazilian dëshiron të qëndrojë në kryeqytetin francez dhe është pjesë e projektit të klubit për të ardhmen.

Kontrata aktuale e 28 vjeçarit skadon më 30 qershor 2024, ndërsa kontrata e re parashihet të jetë deri në vitin 2028.