Pse u shty takimi i Shkodrës? (VIDEO)

Pse u shty takimi i Shkodrës? (VIDEO)

NULL NULL
1 muaj më parë

Mbledhja e përbashkët e Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë u shtye përfundimisht për datën 2 Tetor.

Shkak për këtë gjë sipas Kryeministrit Avdullah Hoti është seancë e Kuvendit të Kosovës, posaqërisht Ligji për Rimëkëmbjen Ekonomike, njofton Klan Kosova.

Kronikë e zgjeruar nga Enis Reçica.