Pse Stresit po i dhimbset Melisa? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pse Stresit po i dhimbset Melisa? (VIDEO)

NULL NULL
02.03.2023 09:16
Arkimed Lushaj

Stresi ka thënë së fundmi se po i dhimbset Melisa.

Këtë ia tha reperi Gresës, derisa ishin bashkë në dhomën e gjumit. Fjala ishte për historinë e ngacmimit seksual për të cilën Melisa ka vendosur të flasë vet.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.