Pse Stresi dhe Xhuli po dyshojnë diçka në Vedatin? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pse Stresi dhe Xhuli po dyshojnë diçka në Vedatin? (VIDEO)

NULL NULL
27.02.2023 09:52
Arkimed Lushaj, Juliana Nura

Stresi dhe Xhuli kanë përshpëritur në dhomën e gjumit teksa gjysma e banorëve ishin duke fjetur.

Të dy thanë se po dyshojnë në Vedatin, pasi humoristi po shkruan diçka.

Se çka thanë më tej ata dy e kuptoni në videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.